סדנת בנות מצווה
הורים יקרים, עד סוף שנת 2018 אנחנו מקבלים קבוצות נערות לסדנת בנות מצווה רק ...
[לידיעה המלאה]
קורס הכנה ללידה נכונה
הורים יקרים שלום, עד שנת 2018 אין לי מקום לקבל קבוצות נוספות להכנה ללידה אתכם ...
[לידיעה המלאה]
לדבר הורית עם דורית
לדבר הורית עם דורית....

מפגשים של הורים יחד עם דורית ללמוד את שפת ההורות ...
[לידיעה המלאה]
 
מהיריון והלאה...
חדר נשים הינו סטודיו לנשים ולזוגות בהריון, ולאחר לידה. הסטודיו ממוקם בתוך מטע עצי זית באווירה כפרית ביישוב גני יהודה. בסטודיו ישנן פעילויות כגון: לווי נשים וזוגות בהיריון, הכנתם ללידה ולחוויית ההורות הראשונה. ההדרכה ניתנת באופן אישי או בקבוצות קטנות ואינטימיות תוך שימת דגש על הצרכים הפיזיולוגים והנפשיים של זוגות בהריון ראשון או חוזר.

פרט לקורסי הכנה ללידה, מתקיימים בסטודיו הדרכות ללידות מיוחדות, לטיפול בתינוק, להנקה, לימוד תינוקות לישון לילה שלם מגיל 3 חודשים ומעלה, גישור בין הורים החלוקים על חינוך הילדים, ייעוץ לנשים שחוו לידה טראומטית בעבר והדרכה הורית לסוגיות שונות הקשורות להתנהלות עם ילדים.

את הפעילות בסטודיו מרכזת דורית קרייזר, מיילדת מוסמכת בעלת תואר שני בסיעוד, כלת פרס שיבא העוסקת משנת 1994 בהדרכה וייעוץ להריון ולידה. דורית קרייזר הינה חלוצה בתחומים של ייעוץ טרום לידה ותחקורים לאחר לידות טראומטיות ומפתחת השיטה ללימוד תינוקות לישון לילה שלם. " עכשיו לילה- ישנים"! בנוסף, מלמדת דורית קרייזר אחיות ומיילדות באוניברסיטת תל אביב ובמסגרות נוספות , את התחומים : נשים, בריאות ומשפחה .

 פעילויות בסטודיו

קורס הכנה ללידה (ארבע על ארבע) - קורס במתכונת ייחודית אשר בו ארבעה זוגות נפגשים לארבעה מפגשים, קסומים, של כשעתיים כל מפגש. במהלך המפגשים לומדים את כל הדברים החשובים להמשך ההיריון ולידה תקינים (עד סוף 2018 אין מקום לקבוצות נוספות. אתכם הסליחה).

המתכונת האינטימית של הקורס מאפשרת מתן ביטוי לכל המשתתפים בו והתאמה למשתתפי הקורס. תוכנית הקורס כוללת את העקרונות, הנהלים והאפשרויות השונות ללידה, פותחת צוהר לדרך קבלת ההחלטות בחדרי הלידה ומכינה את הזוגות לסוגי הלידה השונים מלידה טבעית ועד לידה לנשים בסיכון. בסיום הקורס בני הזוג מרגישים מוכנים להתמודדות עם הלידה בדרך המתאימה להם. בתום הקורס יוצא כול זוג מצויד בתוכנית לידה בהתאמה אישית.

ייעוץ טרום לידה - מפגש אישי בין בני הזוג למיילדת הנמשך כשעתיים. מתכונת ייחודית המתאימה ליולדות המעוניינות בייעוץ אישי תפור מידה המכשיר אותה ואת בן זוגה לחוויית הלידה. המפגש מתאים במיוחד לנשים המעוניינות בהכנת תוכנית לידה אישית, לזוגות שנזכרו להירשם להכנה ללידה בשלב מאוחר של ההיריון ולזוגות עסוקים שיכולים לפנות זמן רק למפגש אחד. את המפגש ניתן לקיים גם בשבועות המתקדמים של ההיריון והוא מומלץ לכל יולדת ו /או זוג (גם בלידה חוזרת).

קורס הכנה ללידות מיוחדות-

לידת תאומים - קורס מיוחד בן שני מפגשים של שעתיים כל אחד, הניתן לשני זוגות בהריון תאומים. הקורס מקיף את כל ההיבטים של הריון ולידת תאומים ושם דגש מיוחד על תהליך הלידה וההתמודדות הראשונית עם טיפול בתאומים. הקורס סוקר את האפשרויות השונות ללידת תאומים, ניהול נכון של הלידה וההתנהלות לאחריה. מרתקת וייחודית.

לידה לאחר ניתוח קיסריקורס הכנה לנשים שילדו בעבר בניתוח קיסרי ורוצות להכין עצמן ללידה הבאה. הקורס מתייחס לסיבות הניתוח הקודם סוקר את הסיכויים והסיכונים בלידה נרתיקית או בניתוח חוזר ונותן לבני הזוג את הכלים הטובים ביותר כדי לקבל את ההחלטה החשובה של דרך היילוד. הקורס הינו במתכונת חדשה ומומלץ ע"י רופאים מיילדים.

נשים חד הוריותקורס הכנה ללידה במתכונת פרטנית או בקבוצות קטנות הנותן בנוסף לתכנים הרגילים היבט מיוחד על הצרכים והזכויות המיוחדות של נשים חד הוריות. הקורס עוזר להכין את תוכנית הלידה הייחודית, עוזר לבחור במלווה הנכון לחדר הלידה ומכין את היולדת להתמודדות הנכונה עם הימים הראשונים לאחר הלידה. המפגש עם נשים הרות חד הוריות נוספות, עוזר בהתמודדות המיוחדת הזאת וזוכה לתגובות נלהבות.

תחקור ( Debriefing), שיחות עם נשים לאחר לידה טראומטיתמתכונת ייחודית שפותחה ע"י דורית קרייזר במסגרת עבודת התזה שלה באוניברסיטת תל אביב, ובה נשים שעברו לידה טראומטית מספרות על חווית הלידה שלהן ומקבלות הסברים המאירים באור חדש את חווית הלידה שעברו. המתכונת האישית מאפשרת הבנה נכונה יותר של הלידה וסגירת מעגלים ונושאים שנשארו פתוחים ומקשים על ההתמודדות עם ההיריון והלידה הבאים. דורית מלמדת אחיות ומיילדות בכול הארץ את השיטה.

הדרכה לטיפול יומי (ולילי) ביילודמסתבר כי ההתמודדות האמיתית עם האימהות מתחילה בבית מספר ימים אחרי הלידה. הדרכה אישית ונכונה, לטיפול ברך הנולד עם דגשים על סדר יום נכון, טיפול ביילוד וביולדת משפרים מאוד את היכולת להתמודד בתקופה המופלאה הזאת.
מפגש אחד הנמשך כשעתיים לפני או אחרי הלידה, עם התינוק או בלעדיו. ניתן לקיים באופן פרטני או בקבוצה.  ניתן לקבל הדרכה זו בבית היולדת בתשלום נוסף.

סדנת הנקה - סדנת הנקה במפגש יחיד ומיוחד בו ידונו הנושאים הקשורים להזנת התינוק בכלל והנקה בפרט. הסדנא מיועדת ל 2 עד 4 נשים בהיריון לפני הלידה.(להנקה מוצלחת רצוי להתכונן). נשים שכבר ילדו ומוצאות קושי בתהליך ההנקה מוזמנות לקחת חלק בייעוץ הנקה . (ניתן לצרף בני זוג ללא תשלום נוסף).

ייעוץ הנקה - מיועד לנשים אחרי לידה המעוניינות להניק ומוצאות קשיים בתהליך. הייעוץ כולל הסבר , הדרכה, טיפול בבעיות שנוצרו כגון סדקים בפטמות, גודש ודלקות בשד.

הייעוץ כולל המשך תמיכה טלפונית במידת הצורך.

סדנת מלידה והלאה לנשים לאחר לידההסדנא מיועדת לזוגות אחרי לידה,לכניסה ברגל ימין להורות. בסדנא ישתתפו עד חמש נשים (עם/בלי בני זוג) בקבוצה, ויועלו כל הנושאים הקשורים לחוויית הלידה , הטיפול בתינוק, הצעדים הראשונים בהורות, הכנה לשנת לילה רצופה,  טיפול היולדת בעצמה בתקופת משכב הלידה ואחריה,זוגיות אחרי לידת תינוק, היחסים עם הסבתות החדשות, תכנון קריירה בשילוב הורות ועוד.....(מגיל שנה ניתן להצטרף למפגשי "לדבר הורית עם דורית").

לימוד תינוקות לישון לילה שלם -  דורית פיתחה שיטה ללימוד תינוקות לישון לילה שלם מגיל שלושה חודשים ועד גיל חמש שנים. במפגש אחד ומעקב של שבוע ימים דרך מייל וטלפון , מלמדת דורית את השיטה תוך התחשבות בגורמים של אורח חיי בני הזוג, אנשים נוספים במשפחה ואופן תזונת היילוד. המפגש כולל המשך תמיכה וערוץ תקשורת פתוח עם דורית במשך כל ימות השבוע. מומלץ ביותר! בבעיות שינה מעל גיל חמש שנים יש להגיע להדרכה הורית הכוללת יעוץ שינה והנחיות הוריות.

קורסים לאחיות מוסמכות  ולמיילדות - אחיות ומיילדות המעוניינות ללמוד את עיקרי השיטות של תחקור נשים אחרי לידות טראומטיות ולימוד תינוקות לישון לילה שלם - מוזמנות להשתתף בקורסים המיוחדים האלה בחדר הנשים או בבתי החולים השונים.

תנאי קבלה: אחיות מוסמכות בעלות תואר ראשון ו/או אחיות מוסמכות בעלות ניסיון קליני של חמש שנים ומעלה באגף האימהי או נשים שימצאו מתאימות לנ"ל.

ללימוד שיטת בלילה ישנים: תנאי הקבלה משתנים ונקבעים ראשית כל, אחרי ראיון אישי לאחר שליחת קורות חיים.

גישור - מפגשי גישור לזוגות החלוקים בדעותיהם לגבי חינוך ודרכי גידול היילוד / הילדים, לזוגות לפני ואחרי פרידה והמעוניינים לנהל את הקשר באופן מושכל לטובתם האישית ולטובת הילדים. ניתן ליישום במפגש אחד/יותר בהתאם לצורך. 

דורית קרייזר: 052-3275795

 
הכנה ללידה
לידות פרטיות
יעוץ הנקה
סדנאות להורים לאחר לידה
טיפול בבעיות שינה של תינוקות וילדים
סדנאות למתבגרות
הדרכה הורית
גישור במשפחה
אימון אישי לנשים
קורסים לאחיות ולמיילדות מוסמכות
התעמלות לנשים בהיריון ולאחר לידה
הרצאות למוסדות ציבוריים ופרטיים
 
שלח לחבר | הדפס | הוסף למועדפים | מפת אתר |

DIGIT - בניית אתרים