סדנת בנות מצווה
הורים יקרים, עד סוף שנת 2018 אנחנו מקבלים קבוצות נערות לסדנת בנות מצווה רק ...
[לידיעה המלאה]
קורס הכנה ללידה נכונה
הורים יקרים שלום, עד שנת 2018 אין לי מקום לקבל קבוצות נוספות להכנה ללידה אתכם ...
[לידיעה המלאה]
לדבר הורית עם דורית
לדבר הורית עם דורית....

מפגשים של הורים יחד עם דורית ללמוד את שפת ההורות ...
[לידיעה המלאה]
 

קוראים לי דורית קרייזר, אני נשואה לדורון, בן זוגי בחיים ובעבודה, ואימא לשלושה ילדים: שיר, איתי ורונה (את גל ושי המקסימים קיבלתי במתנה מדורון). אני אחות מיילדת משנת 1994, בעלת תואר שני בסיעוד במגמת חינוך ומרצה באוניברסיטת תל אביב לאחיות ומיילדות הלומדות לתואר השני שלהן במסגרת סמינר: נשים, בריאות ומשפחה.

במהלך שנות לימודיי האקדמאיים ועבודתי המקצועית באגף האימהי בבית החולים ע"ש שיבא, פיתחתי שיטה ללמד תינוקות לישון לילה שלם ברציפות, שיטה שזיכתה אותי בתפקיד יועצת השינה של גונסון בייבי ובמדור סופר נומי של הירחון "להיות הורים" של מעריב. במסגרת עבודת התזה שלי, פיתחתי מודל להתערבות ממוקדת קצרת מועד בנשים שעברו חווית לידה טראומטית. שיטה זו מוכרת כבר מספר שנים בארץ ובחו"ל ואני מלמדת אותה גם באוניברסיטת תל אביב וגם בחדרי הלידה ברחבי הארץ. בתי החולים שכבר עברו את הקורס הם : מאיר כפר -סבא, איכלוב, לניאדו ,הדסה עין כרם ועוד. 

ב"חדר הנשים", הסטודיו שלי, אני עושה פעילויות רבות ומגוונות הקשורות לאישה במעגל החיים החל מהכנה ללידה, ייעוצי הנקה, סדנאות להורים , הדרכה הורית וייעוצי שינה. משנת 2014 אני עוסקת גם בפסיכותרפיה אדלריאנית למבוגרים.

תודה לשלושת ילדיי המקסימים ,שהעניקו לי את המשאב המקצועי שלי. כל אחד בזמנו ובדרכו המיוחדת.

את מקצוע המיילדות העניקה לי בתי הבכורה, שיר, שבזכות הלידה שלה החלטתי להיות מיילדת בישראל. את התואר הראשון שלי העניק לי איתי, שהיה תינוק שקט ונעים ובזכותו הרגשתי שיש ביכולתי לשלב קריירה ואימהות, ובזכות רונה, למדתי בהנאה לתואר השני וגם נולד לי הרעיון של הקמת "מעגל בנות"– סדנאות למתבגרות.

אתר מעגל בנות www.maagal-banot.co.il

בעקבות פיתוח שיטת לימוד התינוקות לישון למדתי פסיכותרפיה טיפול דינמי באוניברסיטת תל אביב ואחר כך המשכתי למסלול תלת שנתי של פסיכותרפיה אדלריאנית. בימים אלה מתחילה את עבודת הדוקטורט שלי....רק בגלל הרוח:)

 
הכנה ללידה
לידות פרטיות
יעוץ הנקה
סדנאות להורים לאחר לידה
טיפול בבעיות שינה של תינוקות וילדים
סדנאות למתבגרות
הדרכה הורית
גישור במשפחה
אימון אישי לנשים
קורסים לאחיות ולמיילדות מוסמכות
התעמלות לנשים בהיריון ולאחר לידה
הרצאות למוסדות ציבוריים ופרטיים
 
שלח לחבר | הדפס | הוסף למועדפים | מפת אתר |

DIGIT - בניית אתרים