סדנת בנות מצווה
הורים יקרים, עד סוף שנת 2018 אנחנו מקבלים קבוצות נערות לסדנת בנות מצווה רק ...
[לידיעה המלאה]
קורס הכנה ללידה נכונה
הורים יקרים שלום, עד שנת 2018 אין לי מקום לקבל קבוצות נוספות להכנה ללידה אתכם ...
[לידיעה המלאה]
לדבר הורית עם דורית
לדבר הורית עם דורית....

מפגשים של הורים יחד עם דורית ללמוד את שפת ההורות ...
[לידיעה המלאה]
 
הכנה ללידה

למעונינים להתכונן לחווית לידה טובה ומעצימה

קורס הכנה ללידה (ארבע על ארבע)- קורס במתכונת ייחודית אשר בו ארבעה זוגות נפגשים לארבעה מפגשים, קסומים, של כשעתיים כל מפגש. במהלך המפגשים עוברות הנשים / הזוגות תהליך מיוחד של הכנה לקראת חווית לידה מרגשת וחיובית.

המתכונת האינטימית של הקורס מאפשרת התאמה לכל משתתפי הקורס. תוכנית הקורס כוללת את העקרונות, הנהלים והאפשרויות השונות ללידה, פותחת צוהר לדרך קבלת ההחלטות בחדרי הלידה ומכינה את הנשים / הזוגות לסוגי הלידה השונים מלידה טבעית ועד לידה לנשים בסיכון. בסיום הקורס בני הזוג מרגישים מוכנים להתמודדות עם הלידה בדרך המתאימה להם. בתום הקורס יוצא כול זוג מצויד בתוכנית לידה בהתאמה אישית.

ייעוץ טרום לידה- מפגש אישי - אישה /בני הזוג עם מיילדת הנמשך כשעתיים. מתכונת ייחודית המתאימה ליולדות / בני זוג  המעוניינים בייעוץ אישי תפור מידה המכשיר אתכם לחווית  הלידה. המפגש מתאים במיוחד לנשים המעוניינות בהכנת תוכנית לידה אישית, לזוגות שנזכרו להירשם להכנה ללידה בשלב מאוחר של ההיריון ולזוגות עסוקים שיכולים לפנות זמן רק למפגש אחד. את המפגש ניתן לקיים גם בשבועות המתקדמים של ההיריון והוא מומלץ לכל יולדת ו /או זוג (גם בלידה חוזרת).

קורס הכנה ללידות מיוחדות

לידת תאומים: קורס מיוחד בן שני מפגשים של שעתיים כל אחד, הניתן לשני זוגות בהריון תאומים. הקורס מקיף את כל ההיבטים של הריון ולידת תאומים ושם דגש מיוחד על תהליך הלידה וההתמודדות הראשונית עם טיפול בתאומים. הקורס סוקר את האפשרויות השונות ללידת תאומים, ניהול נכון של הלידה וההתנהלות לאחריה. מרתקת וייחודית.

לידה לאחר ניתוח קיסרי: קורס הכנה לנשים שילדו בעבר בניתוח קיסרי ורוצות להכין עצמן ללידה הבאה. הקורס מתייחס לסיבות הניתוח הקודם סוקר את הסיכויים והסיכונים בלידה נרתיקית או בניתוח חוזר ונותן לבני הזוג את הכלים הטובים ביותר כדי לקבל את ההחלטה החשובה של דרך היילוד. הקורס הינו במתכונת חדשה ומומלץ ע"י רופאים מיילדים.

נשים חד הוריות: קורס הכנה ללידה במתכונת פרטנית או בקבוצות קטנות הנותן בנוסף לתכנים הרגילים היבט מיוחד על הצרכים והזכויות המיוחדות של נשים חד הוריות. הקורס עוזר להכין את תוכנית הלידה הייחודית, עוזר לבחור במלווה הנכון לחדר הלידה ומכין את היולדת להתמודדות הנכונה עם הימים הראשונים לאחר הלידה. המפגש עם נשים הרות חד הוריות נוספות, עוזר בהתמודדות המיוחדת הזאת וזוכה לתגובות נלהבות.
 
הכנה ללידה
לידות פרטיות
יעוץ הנקה
סדנאות להורים לאחר לידה
טיפול בבעיות שינה של תינוקות וילדים
סדנאות למתבגרות
הדרכה הורית
גישור במשפחה
אימון אישי לנשים
קורסים לאחיות ולמיילדות מוסמכות
התעמלות לנשים בהיריון ולאחר לידה
הרצאות למוסדות ציבוריים ופרטיים
 
שלח לחבר | הדפס | הוסף למועדפים | מפת אתר |

DIGIT - בניית אתרים